Projekty domów i mieszkań

Miejsce, w którym mieszkamy jest naszą oazą. Chcemy czuć się tam bezpiecznie oraz komfortowo. Najlepiej, gdy odzwierciedla także nasz charakter, a jego aranżacja jest zachowana w spójnym stylu. W osiągnięciu mieszkania marzeń pomocna jest osoba projektanta i architekta wnętrz. Jest to niewątpliwie wygodna opcja ze względu na sporą oszczędność czasu, a także gwarancję otrzymania i realizacji profesjonalnego projektu.

Jako Redlicki Studio zaprojektujemy Twoją osobistą przestrzeń w spersonalizowany, a zarazem funkcjonalny sposób, dzięki czemu spędzany w niej czas będzie czystą przyjemnością. 

Na początku naszej współpracy zdobywamy szczegółowe informacje co do Twoich potrzeb i oczekiwań:

  • słuchamy na czym Ci zależy,

  • jakie są Twoje preferowane rozwiązania,

  • jaki jest Twój styl życia i co jest dla Ciebie kluczowe w Twoim domu,

  • jakie masz upodobania co do wnętrzarskiego stylu.

 

Eksperckim okiem oceniamy na podstawie oryginalnej dokumentacji deweloperskiej:

  • rozkład pomieszczeń,

  • układ ścian, 

  • ogólne proporcje i skalę mieszkania bądź domu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać możliwości, jakie daje nam Twoje wnętrze, a tym samym stworzyć wyjątkowy projekt dla wyjątkowej osoby

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Wykonany projekt zawiera nawet najmniejsze szczegóły - od wyboru posadzki, oświetlenia, materiałów, koloru ścian po wybór dekoracji.  Dysponujemy także szeroką bazą sprawdzonych wykonawców, którzy na wymiar zaaranżują Twoje wnętrze bez ryzyka, że coś pójdzie nie tak.  

Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nawet najmniejszą zmianę w projekcie będziemy z Tobą skonsultować. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz skłonni do pomocy na każdym etapie współpracy.

 

Nasza obecność podczas odbiorów konkretnych etapów prac świadczy o tym, że cały czas trzymamy rękę na pulsie, aby wszystko zostało wykonane z jak największą precyzją, a klient był maksymalnie zadowolony z finalnego efektu. 

Umów się na bezpłatną konsultację!

Podczas spotkania nasi architekci odpowiedzą na Twoje pytania i przedstawią Ci możliwości zaprojektowania Twojego idealnego wnętrza! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 126/134 - 1 piętro, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowskiej 126/134 - 1 piętro, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania oferty handlowej i Newslletera przez firmę Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie.