Podłogi winylowe Designflooring - rozwiązanie przyszłości

Zaktualizowano: 22 lis 2019

Podłoga – jeden z podstawowych elementów we wnętrzu. Zależy nam na tym, aby była łatwa w utrzymaniu czystości, wytrzymała, ale również cechowała się dużymi walorami estetycznymi. Panele winylowe LVT Designflooring łączą w sobie wszystkie te cechy.

Podłogi są wykonane z przetworzonego PVC oraz wysokiej jakości plastycydów, dzięki czemu podłoga wygląda naturalnie i posiada oryginalną teksturę powierzchni. Wzory drewna są przygotowywane na podstawie skanów prawdziwych desek dzięki czemu ich powtarzalność jest bardzo mała.


Panele są niezwykle wytrzymałe – można kłaść je nawet w łazience albo nawet ścianie, dzięki czemu możemy uzyskać efekt jednolitej podłogi na całej powierzchni domu. Ponadto wśród wielu wzorów, odcieni i formatów, które oferuje firma, każdy znajdzie coś, co pomoże mu stworzyć oryginalne wnętrze.


W Redlicki Studio bardzo duża uwagę przykładamy do tego by wnętrze było trwałe i łatwe w użytkowaniu - polecamy ten produkt szczególnie tym osobom które mają małe dzieci, zwierzęta lub są alergikami.


#podłogawinylowa #designflooring

61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie