Projekty wnętrz komercyjnych

Projektowanie i aranżacja wnętrz komercyjnych nie należą do najłatwiejszych. Odpowiednie zagospodarowanie, zwykle dużej przestrzeni, z zachowaniem jak najlepszej funkcjonalności lokalu wymaga znajomości chociażby podstawowej wiedzy z zakresu architektury. Dlatego warto powierzyć to zadanie nam - ekspertom, zajmującym się projektowaniem już od kilkunastu lat. Pozwoli to na zaoszczędzenie Twojego cennego czasu, odciąży Cię od trudu poszukiwania najlepszych rozwiązań, a tym samym zminimalizuje ryzyko, że poszczególne elementy nie będą ze sobą współgrały.

Współpraca z nami to gwarancja otrzymania i zrealizowania projektu na najwyższym poziomie

Biura, sklepy, restauracje czy specjalistyczne gabinety to tylko przykładowe miejsca, które jesteśmy w stanie dla Ciebie zaprojektować. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty lokali komercyjnych były przede wszystkim użyteczne oraz piękne.

 

Zdajemy sobie sprawę, że każda branża cechuje się odmienną specyfiką. Inaczej zaaranżujemy biuro rachunkowe, inaczej sklep motoryzacyjny, a w jeszcze innym stylu stworzymy projekt gabinetu dentystycznego. 

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie:

  • precyzyjnie analizujemy układ pomieszczeń, aby jak najlepiej zagospodarować nawet niewymiarową powierzchnię.

  • pod kątem estetycznym rekomendujemy, na jaką zdecydować się kolorystykę, jakie wybrać materiały oraz jaki styl wnętrza najbardziej wpasowuje się w Twoją branżę.

  • dokładnie badamy Twoje oczekiwania jako właściciela pomieszczenia, nie zapominając przy tym o potrzebach
    i komforcie przyszłych użytkowników.

 

Chcemy, aby tworzone przez nas wnętrza były przytulne
i oryginalne, a tym samym, żeby za sprawą wizualną wracała do nich jak największa ilość klientów

Umów się na bezpłatną konsultację!

Podczas spotkania nasi architekci odpowiedzą na Twoje pytania i przedstawią Ci możliwości zaprojektowania Twojego idealnego wnętrza! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 126/134 - 1 piętro, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowskiej 126/134 - 1 piętro, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania oferty handlowej i Newslletera przez firmę Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Redlicki Studio Piotr Redlisz-Redlicki z siedzibą w Warszawie.