Zaprojektowanie mieszkania “pod klucz” charakteryzuje się najprościej mówiąc - kompleksowym projektem i wykończeniem, a co za tym idzie - możliwością wprowadzenia się do niego od zaraz. Jest to opcja bardzo komfortowa, zwłaszcza gdy nie chcemy dokładać sobie obowiązków związanych z remontem i szukaniem dodatków do wykończenia wnętrz. 

Dlaczego warto zdecydować się na projekt mieszkania “pod klucz”?

 • Gwarancja satysfakcji
  Powierzenie zaprojektowania oraz urządzenia mieszkania od A do Z w ręce profesjonalistów gwarantuje finalny efekt na najwyższym poziomie,
  a tym samym brak rozczarowania podczas ostatecznego odbioru.

   

 • Spójność całej nieruchomości
  Projekt „pod klucz” to gwarancja stworzenia spójnej przestrzeni w całym mieszkaniu czy domu. Każde pomieszczenie pasuje do pozostałych, dając efekt harmonii i perfekcyjnego wykończenia. 

   

 • Gwarancja sprawdzonych wykonawców
  Mamy bazę zaufanych budowlańców, elektryków czy stolarzy, dzięki którym każdy szczegół projektu będzie wykonany z największą precyzją. 


   

 • Spersonalizowane wnętrze
  Jesteśmy zdania, że dzięki indywidualnym projektom nasi Klienci mogą poczuć się wyjątkowo. Na początku współpracy zawsze przeprowadzamy audyt z Klientem - pytamy o oczekiwania, potrzeby i ogólną wizję właściciela mieszkania.

   

 • Oszczędność
  My, architekci, jesteśmy mistrzami w wyszukiwaniu najlepszych rozwiązań po atrakcyjnej cenie wraz z zachowaniem świetnej jakości.
  Pilnujemy także, aby nie przekroczyć określonego na początku współpracy budżetu.

  Wiemy, że przy samodzielnym urządzaniu wnętrz często ustalone fundusze są finalnie przekraczane.