Autorska pracowania Piotra Redlisz-Redlickiego

Projektowaniem wnętrz zajmuję się już ponad 14lat.  Przez ten czas zdobyłem bogate doświadczenie, zarówno w firmach projektowych jak i wykonawczych. Każde zaprojektowane i wykonane przeze mnie wnętrze jest inne, indywidualnie zaspokaja potrzeby oraz odzwierciedla charakter właściciela.

W projektowaniu kieruję się zasadami ustalonymi w starożytności przez Witruwiusza:   

"Firmitas, Utilitas, Venustas" - Trwałość, Użyteczność, Piękno

Marcus Vitruvius Pollio - O architekturze ksiąg dziesięć

wizerunkowa-1.jpg

Piotr Redlisz-Redlicki, architekt wnętrz, projektant wnętrz - ukończył kierunkowe studia na Wydziale Sztuk Pięknych i Projektowych WSIU w Łodzi. Przynależy do SAW - Stowarzyszenia Architektów Wnętrz – organizacji która zrzesza profesjonalne pracownie projektowe w Polsce. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Warszawie, ma na celu między innymi systematyzowanie rynku usług projektowania wnętrz. Dokładna weryfikacja pracowni odbywa się w procesie w którym bierze się pod uwagę wiele czynników takich jak: wykształcenie architektów, doświadczenie, wysoka jakości świadczonych usług.

 

Korzystanie z usług architekta zrzeszonego w Stowarzyszeniu Architektów Wnętrz daje gwarancję otrzymania projektu na wysokim poziomie, zgodnego z oczekiwaniami i wcześniejszymi ustaleniami. 

Architekt Wnętrz to wyjątkowy zawód, jego głównym celem jest tworzenie przestrzeni dla człowieka bezpośrednio związanej z jego funkcjonowaniem. Wnętrza oddziałują na swoich użytkowników: ich nastrój, energię, determinację do życia i pracy oraz zdrowie. Motywują nas lub relaksują. Pobudzają i uspokajają zależnie od swojej funkcji. W życiu codziennym nie zdajemy sobie nawet sprawy, że wiele z tych odczuć już dużo wcześniej zostało zaplanowane przez Projektanta Wnętrz - człowieka który kreuje rzeczywistość tak żeby była ona lepsza, doskonalsza i w pełni odpowiadająca potrzebom użytkowników. 

 

Czy nie uważasz że jest to ważny wybór? Wybrać projektanta wnętrz, który ma świadomość
jak istotna jest jego praca?