O nas

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się już ponad 10 lat.  Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie, nasz zespół tworzą architekci z różnym, również międzynarodowym doświadczeniem. Każde zaprojektowane i wykonane przez nas wnętrze jest inne, indywidualnie zaspokaja potrzeby oraz odzwierciedla charakter właściciela.   

"Firmitas, Utilitas, Venustas" - Trwałość, Użyteczność, Piękno

Marcus Vitruvius Pollio - O architekturze ksiąg dziesięć

Piotr Redlisz-Redlicki, architekt wnętrz, projektant wnętrz - ukończył kierunkowe studia na Wydziale Sztuk Pięknych i Projektowych WSIU w Łodzi. Przynależy do SAW - Stowarzyszenia Architektów Wnętrz – organizacji która zrzesza profesjonalne pracownie projektowe w Polsce. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Warszawie, ma na celu między innymi systematyzowanie rynku usług projektowania wnętrz. Dokładna weryfikacja pracowni odbywa się w procesie w którym bierze się pod uwagę wiele czynników takich jak: wykształcenie architektów, doświadczenie, wysoka jakości świadczonych usług.

 

Korzystanie z usług architekta zrzeszonego w Stowarzyszeniu Architektów Wnętrz daje gwarancję otrzymania projektu na wysokim poziomie, zgodnego z oczekiwaniami i wcześniejszymi ustaleniami. 

Architekt Wnętrz to wyjątkowy zawód, jego głównym celem jest tworzenie przestrzeni dla człowieka bezpośrednio związanej z jego funkcjonowaniem. Wnętrza oddziałują na swoich użytkowników: ich nastrój, energię, determinację do życia i pracy oraz zdrowie. Motywują nas lub relaksują. Pobudzają i uspokajają zależnie od swojej funkcji. W życiu codziennym nie zdajemy sobie nawet sprawy, że wiele z tych odczuć już dużo wcześniej zostało zaplanowane przez Projektanta Wnętrz - człowieka który kreuje rzeczywistość tak żeby była ona lepsza, doskonalsza i w pełni odpowiadająca potrzebom użytkowników. 

 

Czy nie uważasz że jest to ważny wybór? Wybrać projektanta wnętrz która ma świadomość jak istotna jest jego praca?

Głównym obszarem naszej pracy jest Warszawa (Bemowo, Bielany, Wola, Żoliborz) ale obsługujemy również zlecenia w w całej Polsce.